Logo Miasta Śrem

Obrady Rady Sportu

Dnia 26.03.2007 roku w siedzibie Śremskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się spotkanie członków Rady Sportu działającej przy Ośrodku z Burmistrzem Śremu Adamem Lewandowskim,...

Dnia 26.03.2007 roku w siedzibie Śremskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się spotkanie członków Rady Sportu działającej przy Ośrodku z Burmistrzem Śremu Adamem Lewandowskim, Starostą Śremskim Tadeuszem Waczyńskim oraz radnymi Rady Miejskiej i Rady Powiatu, Panem Janem Mieloszyńskim i Panem Mariuszem Kociembą.
Na wstępie spotkania przewodniczący Rady – Dyrektor ŚOSiR Rafał Wachowiak przedstawił jej krótką historię, dotychczasową działalność i założenia do pracy w najbliższych latach.
Celem działania Rady jest stworzenie programu „Strategii rozwoju sportu dzieci i młodzieży”. Na spotkaniu członkowie Rady przedstawili Burmistrzowi i Staroście propozycję rozwoju sportu szkolnego, wytyczenie kierunków i rozwiązania organizacyjne.
Pan Burmistrz bardzo przychylnie i z optymizmem odniósł się do propozycji Rady, której działania służyć będą dzieciom i młodzieży Śremu i okolic.
Nauczyciele i instruktorzy zobowiązali się do opracowania szczegółów merytorycznych i organizacyjnych, które przedstawione zostaną na następnym spotkaniu pod koniec kwietnia.

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności