Logo Miasta Śrem

Ocalić od zapomnienia. Czerwono - Czarni

Dnia 19 marca br. o godz. 17.00 w Kinoteatrze Słonko odbędzie się dwudzieste piąte spotkanie z cyklu "Pasjonaci. Ocalić od zapomnienia." Tym razem wspomnienia zespołu Czerwono-Czarni.

Dnia 19 marca br. o godz. 17.00 w Kinoteatrze Słonko odbędzie się dwudzieste piąte spotkanie z cyklu "Pasjonaci. Ocalić od zapomnienia." Tym razem wspomnienia zespołu Czerwono-Czarni. 
Wstęp wolny.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności