Ocalić od zapomnienia. Czerwono - Czarni
Dnia 19 marca br. o godz. 17.00 w Kinoteatrze Słonko odbędzie się dwudzieste piąte spotkanie z cyklu "Pasjonaci. Ocalić od zapomnienia." Tym razem wspomnienia zespołu Czerwono-Czarni.
Dnia 19 marca br. o godz. 17.00 w Kinoteatrze Słonko odbędzie się dwudzieste piąte spotkanie z cyklu "Pasjonaci. Ocalić od zapomnienia." Tym razem wspomnienia zespołu Czerwono-Czarni.
Wstęp wolny.
Dnia 19 marca br. o godz. 17.00 w Kinoteatrze Słonko odbędzie się dwudzieste piąte spotkanie z cyklu "Pasjonaci. Ocalić od zapomnienia." Tym razem wspomnienia zespołu Czerwono-Czarni.
Wstęp wolny.

