Oddaj krew dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Już 11 stycznia br. po raz kolejny zagra w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Już dzisiaj warto pomyśleć jak przyłączyć się do orkiestrowego grania. Klub Honorowych Dawców Krwi „Odlewnik” przy Odlewni Żeliwa „Śrem” S. A. zapraszają wszystkich do spontanicznego, honorowego oddawania krwi. Zebrana krew zostanie przekazana na rzecz XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Już 11 stycznia br. po raz kolejny zagra w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Już dzisiaj warto pomyśleć jak przyłączyć się do orkiestrowego grania.
Klub Honorowych Dawców Krwi „Odlewnik” przy Odlewni Żeliwa „Śrem” S. A. zapraszają wszystkich do spontanicznego, honorowego oddawania krwi. Zebrana krew zostanie przekazana na rzecz XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Krew naprawdę ratuje życie, a każdorazowe odwiedziny w stacji krwiodawstwa dają mnóstwo satysfakcji.
Jak informuje na swojej stronie Śremska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka Mała - www.krowka.org.pl organizatorzy śremskiego finału podsumowanie akcji krwiodawstwa nastąpi podczas Letniej Zadymy w Środku Zimy.
Więcej na temat krwiodawstwa na www.oddajkrew.pl
Krew można oddawać w punkcie krwiodawstwa mieszczącym się w śremskim Szpitalu. Zapraszamy w czwartek i w piątek w godz. 8:30-11:00. Aby oddać krew trzeba być pełnoletnim.
Już 11 stycznia br. po raz kolejny zagra w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Już dzisiaj warto pomyśleć jak przyłączyć się do orkiestrowego grania.
Klub Honorowych Dawców Krwi „Odlewnik” przy Odlewni Żeliwa „Śrem” S. A. zapraszają wszystkich do spontanicznego, honorowego oddawania krwi. Zebrana krew zostanie przekazana na rzecz XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Krew naprawdę ratuje życie, a każdorazowe odwiedziny w stacji krwiodawstwa dają mnóstwo satysfakcji.
Jak informuje na swojej stronie Śremska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka Mała - www.krowka.org.pl organizatorzy śremskiego finału podsumowanie akcji krwiodawstwa nastąpi podczas Letniej Zadymy w Środku Zimy.
Więcej na temat krwiodawstwa na www.oddajkrew.pl
Krew można oddawać w punkcie krwiodawstwa mieszczącym się w śremskim Szpitalu. Zapraszamy w czwartek i w piątek w godz. 8:30-11:00. Aby oddać krew trzeba być pełnoletnim.


