Logo Miasta Śrem

Odpady wielkogabarytowe oraz zużyty kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny odbiór w marcu

Urząd Miejski w Śremie informuje o terminach odbioru odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego kompletnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Meble i inne odpady wielkogabarytowe oraz zużyty kompletny sprzęt elektryczny i elektroniczny:

Sektor I:
  • miasto Śrem: 2 marca
  • wsie: Mechlin, Nochowo, Psarskie, Pysząca, Zbrudzewo: 14 marca
 
Sektor II:
  • wsie: Grodzewo, Mateuszewo: 21 marca
  • wsie: Binkowo, Borgowo, Grzymysław, Ostrowo, Sosnowiec: 16 marca
  • wsie: Bodzyniewo, Bystrzek, Dobczyn, Łęg, Nochówko, Olsza, Pełczyn, Wirginowo: 13 marca 
  • wsie: Błociszewo, Dąbrowa, Gaj, Góra, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Marianowo, Niesłabin, Orkowo, Pucołowo, Szymanowo, Tesiny: 23 marca 
  • wsie: Dalewo, Jeleńczewo, Kadzewo, Marszewo, Mórka, Wyrzeka: 28 marca
 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności