Ogłoszenie - nabór do przedszkoli na rok szkolny 2007/2008
Urząd Miejski w Śremie, Pion Edukacji i Usług Społecznych chcąc w pełni zaspokoić potrzeby mieszkańców dotyczące usługi w zakresie wychowania przedszkolnego, informuje, że rozpoczął...
Urząd Miejski w Śremie, Pion
Edukacji i Usług Społecznych chcąc w pełni zaspokoić potrzeby
mieszkańców dotyczące usługi w zakresie wychowania
przedszkolnego, informuje, że rozpoczął się nabór dzieci do
wszystkich przedszkoli na terenie gminy Śrem, na rok szkolny
2007/2008.
Szczegółowych informacji w powyższej sprawie udzielają
poszczególne placówki przedszkolne.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
