OPS działa w nowym miejscu
Od dziś (1 marca ) Ośrodek Pomocy Społecznej działa w nowej siedzibie przy ulicy Stefana Grota Roweckiego 31.
Nowy jednokondygnacyjny jest bardziej przystępny dla klientów. Układ pomieszczeń umożliwia sprawniejszą realizację świadczonych usług, co wpłynie na poprawę jakości obsługi.
Od 1 kwietnia 2016 r. Ośrodek Pomocy Społecznej w nowej siedzibie będzie realizował świadczenia w ramach programu 500 plus dla mieszkańców gminy Śrem.
Z myślą o beneficjentach programu w nowym budynku powstało biuro informacyjne oraz poczekalnie dla klientów. Zwiększono również standard bezpieczeństwa przez instalacje dodatkowych urządzeń oraz monitoring pomieszczeń.
