Logo Miasta Śrem

Otwarcie placu zabaw w Jarzębince

30 maja  w Przedszkolu nr 3 „Jarzębinka” odbyło się Święto Rodzinne pod hasłem „ Z piratem dookoła świata”. Podczas imprezy dokonano uroczystego otwarcia nowych urządzeń rekreacyjnych.
Dyrektor Jolanta Ratajczak podziękowała wnioskodawcy panu Waldemarowi Bartkowiakowi, oraz całej społeczności  lokalnej  za oddanie głosów  w  projekcie  ogólnogminnym Budżetu Obywatelskiego w 2016 r. na Kreatywny plac zabaw oraz „Statek rybacki”, który powstał dzięki grantowi Fundacji Aviva „To dla mnie ważne”. 

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonały przedszkolaki  w obecności zaproszonych gości - Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego oraz Barbary Jabłońskiej Naczelnika Pionu Edukacji i Usług Społecznych.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności