Logo Miasta Śrem

Otwarcie sezonu motorowodniackiego 2013

W dniu 20 kwietnia 2013 r. odbyło się otwarcie sezonu motorowodniackiego, zorganizowane przez Stowarzyszenie Wodniacy Śrem.  
 
Jest to już piąty sezon motorowodniacki. Na otwarcie przybyło wielu zaproszonych gości, członków Stowarzyszenia oraz ich rodziny i przyjaciele. Corocznie przed częścią oficjalną odbywała się parada łodzi motorowych. Tym razem jednak ze względu na zbyt wysoki stan wody, Wodniacy zrezygnowali z parady, odbyły się pojedyncze powolne przepłynięcia dla zaproszonych gości. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, przy muzyce i kiełbasce z grilla lub ogniska. 
Stowarzyszenie Wodniacy Śrem z roku na rok zaraża swoją pasją coraz większą grupę osób, dzięki czemu poszerza się grono ludzi z zapałem do żeglugi śródlądowej. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności