Logo Miasta Śrem

Otwarcie stacji demontażu firmy Eko – Partner

Dnia 4 marca br. o godz. 12:00 przy ul. 750-lecia miało miejsce oficjalne otwarcie stacji demontażu pojazdów firmy Eko-Partner.
Dnia 4 marca br. o godz. 12:00 przy ul. 750-lecia miało miejsce oficjalne otwarcie stacji demontażu pojazdów firmy Eko-Partner. 
W ceremonialnym przecięciu wstęgi uczestniczył Burmistrz Śremu - Adam Lewandowski. 
Po formalnym otwarciu, właściciele firmy zaprezentowali gościom hale, w których będzie odbywała się rozbiórka aut, magazyn oraz budynek biurowo-socjalny. 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności