PASJONACI 50 +
Dnia 5 kwietnia br. o godzinie 16.00 w Kinoteatrze" SŁONKO" odbędzie się spotkanie dla pasjonatów muzyki i kina „z tamtych lat” pod nazwą PASJONACI 50 + „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”.
Dnia 5 kwietnia br. o godzinie 16.00 w Kinoteatrze "SŁONKO" odbędzie się spotkanie dla pasjonatów muzyki i kina „z tamtych lat” pod nazwą PASJONACI 50 + „OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”.
W programie :
- twórczość Ireny Jarockiej
- film „Motylem jestem” w reżyserii Jerzego Gruzy
Wstęp wolny.
Zapisy w Śremskim Ośrodku Kultury lub pod numerem tel. (61) 28 35 904.

