Logo Miasta Śrem

Pasowanie na przedszkolaka u "Małych Przyrodników"

W czwartek 6 października Przedszkolaki z Przedszkola nr 5 „Mali Przyrodnicy” przyjęły do swego grona dzieci rozpoczynające przygodę z przedszkolem w tym roku. Uroczystość „Żaczka Przedszkolaczka” odbyła się w obecności wszystkich dzieci z przedszkola.
W czwartek 6 października Przedszkolaki z Przedszkola nr 5 „Mali Przyrodnicy” przyjęły do swego grona dzieci rozpoczynające przygodę z przedszkolem w tym roku. Uroczystość „Żaczka Przedszkolaczka” odbyła się w obecności wszystkich dzieci z przedszkola.
Każda grupa przedszkolna przygotowała występ artystyczny, a dzieci nowoprzyjęte przygotowały przysięgę. Następnie  Pani Dyrektor Renata Zawadzka oraz Pani V-ce Dyrektor Agata Krawczyszyn przystąpiły do uroczystego pasowania. Dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom, plakietkę oraz słodycze. Jedna z mam na tę okazję upiekła dla maluszków smaczne babeczki, co było bardzo serdecznym akcentem oraz smacznym zakończeniem uroczystości.
 




powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności