Pierwsze posiedzenie Rady Sportu w Śremie
Rada Sportu powołana
W dniu 17 lutego br. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Śremie odbyło się pierwsze w historii posiedzenie Rady Sportu. Spotkanie otworzył Burmistrz Śremu Adam Lewandowski, który przedstawił podstawę prawną powołania Rady, zadanie inwestycyjne związane z przebudową stadionu miejskiego w Śremie, wyraził nadzieję na owocną współpracę oraz wręczył Akty Powołania do Rady Sportu.
Radę Sportu stanowią: Jadwiga Śliwińska, Mariusz Kociemba, Rafał Śliwiński, Piotr Wesołek, Krzysztof Lewandowski, Dominik Sworowski oraz Piotr Worsztynowicz.
W głosowaniu jawnym członkowie Rady Sportu na Przewodniczącego Rady jednogłośnie wybrali Krzysztofa Lewandowskiego, a sekretarzem Rady został Piotr Worsztynowicz.
Następne spotkanie Rady odbędzie się 13 marca 2020 roku o godz. 15:30 w Urzędzie Miejskim w Śremie.
