Logo Miasta Śrem

Pierwsze posiedzenie Rady Sportu w Śremie

Rada Sportu powołana


W dniu 17 lutego br. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Śremie odbyło się pierwsze w historii posiedzenie Rady Sportu. Spotkanie otworzył Burmistrz Śremu Adam Lewandowski, który przedstawił podstawę prawną powołania Rady,  zadanie inwestycyjne związane z przebudową stadionu miejskiego w Śremie, wyraził nadzieję na owocną współpracę oraz wręczył Akty Powołania do Rady Sportu.

Radę Sportu stanowią: Jadwiga Śliwińska, Mariusz Kociemba, Rafał Śliwiński, Piotr Wesołek, Krzysztof Lewandowski, Dominik Sworowski oraz Piotr Worsztynowicz.  

W głosowaniu jawnym członkowie Rady Sportu na Przewodniczącego Rady jednogłośnie wybrali Krzysztofa Lewandowskiego, a sekretarzem Rady został Piotr Worsztynowicz.

Następne spotkanie Rady odbędzie się 13 marca 2020 roku o godz. 15:30 w Urzędzie Miejskim w Śremie.


IMG_0250.JPG

Galeria zdjęć

Pierwsze posiedzenie Rady Sportu w Śremie Pierwsze posiedzenie Rady Sportu w Śremie Pierwsze posiedzenie Rady Sportu w Śremie Pierwsze posiedzenie Rady Sportu w Śremie Pierwsze posiedzenie Rady Sportu w Śremie Pierwsze posiedzenie Rady Sportu w Śremie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności