Logo Miasta Śrem

Piknik żużlowy na stadionie w Śremie

W najbliższą niedzielę, tj. 9 sierpnia o godz. 15.00 na stadionie w Śremie rozpocznie się piknik żużlowy będący kontynuacją ubiegłorocznej imprezy, która zgromadziła tłumy kibiców biało-niebieskich zamieszkujących tereny powiatów śremskiego, kościańskiego i gostyńskiego.
W tym roku organizatorzy ponownie przygotowali szereg atrakcji spośród których, każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście na imprezie nie zabraknie również żużlowców UNII LESZNO, jak i leszczyńskich amatorów z AKS LESZCZYŃSKIE BYKI.
Poniżej prezentujemy plan niedzielnej imprezy.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności