Logo Miasta Śrem

Piłkarskie Zespoły Wiejskie grały o Puchar Burmistrza

W niedzielę 29 stycznia 2019 r. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Zespołów Wiejskich o Puchar Burmistrza 2019. W turnieju wzięło udział 12 drużyn z terenu gminy Śrem.
Zwycięską drużyną okazał się zespół z Mechlina. Na drugim miejscu znalazła się drużyna z Psarskiego, a trzecie miejsce zdobyła drużyna z Nochowa. W Turnieju nagrodzony został także najlepszy zawodnik turnieju Mikołaj Sobiech oraz najlepszy bramkarz Hubert Antkowiak.

Galeria zdjęć

Piłkarskie Zespoły Wiejskie grały o Puchar Burmistrza Piłkarskie Zespoły Wiejskie grały o Puchar Burmistrza Piłkarskie Zespoły Wiejskie grały o Puchar Burmistrza Piłkarskie Zespoły Wiejskie grały o Puchar Burmistrza Piłkarskie Zespoły Wiejskie grały o Puchar Burmistrza Piłkarskie Zespoły Wiejskie grały o Puchar Burmistrza
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności