Logo Miasta Śrem

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Metropolii Poznań

Burmistrz Śremu  zaprasza w dniach 28 września  – 5 października 2015 r. do udziału w  konsultacjach społecznych dotyczących projektu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Metropolii Poznań, w skład której wchodzi także Miasto i Gmina Śrem.
Każdy z mieszkańców może zapoznać się z projektem, który dostępny jest na stronie Urzędu Miejskiego w Śremie,  a także wyrazić swoją opinię i złożyć uwagi za pomocą formularza elektronicznego - https://docs.google.com/forms/d/1rcM_R5hHAoHU02PDGyHqYaj3Zv8qCyQ05LYW59kssSs/viewform

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN) jest dokumentem strategicznym, wyznaczającym kierunki rozwoju gospodarki niskoemisyjnej do roku 2020, dlatego też ważnym elementem w jego tworzeniu jest uczestnictwo mieszkańców. 

PGN umożliwi naszemu Miastu i Gminie występowanie o dofinasowanie ze środków unijnych i krajowych zadań ujętych w przedmiotowym planie. 

Pliki do pobrania:

PGN_Srem_uwagi-interesariuszy.xlsx
Format: xlsx, 37.38 kB
Rozdział_XXII_Srem.pdf
Format: pdf, 2.7 MB
Załacznik_nr_1_do_PGN_Giminy_Srem_HRF.pdf
Format: pdf, 321.9 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności