Logo Miasta Śrem

Planowane zamknięcie obiektu sportowego

Śremski Sport planuje wyłączenie obiektu sportowego przy ul. Staszica 1a na okres 3 tygodni celem wyburzena uszkodzonej niecki basenowej. 
"Szanowni Klienci.

Informujemy iż strefa Cardio z dniem dzisiejszym (07.10) zostaje zamknięta, natomiast cały obiekt sportowy zostaje wyłączony z użytkowania 12 października 2015 r. Przerwa podyktowana jest trwającym wyburzaniem niecki basenowej oraz związanymi z tym utrudnieniami w postaci wydobywającego się kurzu i pyłu które towarzyszą pracom rozbiórkowym.

Na początku października rozpoczęły  się główne roboty budowlane. W pierwszej kolejności Wykonawca zajmuje się wyburzaniem uszkodzonej niecki po to, aby można było bezpiecznie korzystać z pozostałych powierzchni obiektu sportowego przy ulicy Staszica 1a.

Osoby, które posiadają ważne niewykorzystane karnety nie mają powodów do zmartwień. Zostaną one przedłużone po rozruchu o okres przestoju. Planowany czas zamknięcia obiektu to 3 tygodnie. O jego ponownym otwarciu poinformujemy na naszej stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.

Obiecujemy jak najszybsze zakończenie prac i oddanie wszystkich powierzchni treningowych do Waszej dyspozycji.Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie obecnej sytuacji.

Zespół Śremski Sport."
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności