Logo Miasta Śrem

Plenerowa wystawa na deptaku

Od wtorku 12 lipca br. na odnowionym deptaku łączącym ul. Grunwaldzką i Chłapowskiego w Śremie można oglądać wystawę plenerową fotografii autorstwa Dariusza Żabińskiego.
Śremski fotograf prezentuje 12 swoich prac, które zdominował temat odrestaurowanej wieży ciśnień, szczególnie ukazując ją w wieczornej iluminacji.

Na wystawie plenerowej na deptaku cyklicznie prezentowane będą rozmaite fotografie, prezentujące m.in. piękno naszego miasta. Wystawa fotograficzna Żabińskiego jest pierwszą otwierającą cykl wystaw. Ekspozycja prac poświęconych wieży wodociągowej potrwa do października br.





 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności