Logo Miasta Śrem

,,Poczta rowerowa'' w roku Józefa Wybickiego

W dniu 18.03.2022 r. miejsce miało spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z Klubem Turystyki Rowerowej Warcianie Koła PTTK OŻ w Śremie.
Uczestnicy omówili cel przedsięwzięcia ,,Poczta rowerowa’’, obejmującego trasę Śrem - Będomin. Będzie ona upamiętniała rok Józefa Rufina Wybickiego, związany z 200. rocznicą jego śmierci. Członkowie Klubu zaprezentowali koszulki z logo Roku Wybickiego oraz znaczki pocztowe wydane ku pamięci gen. Wybickiego.


IMG_4051.JPG
IMG_4048.JPG
Arkusz-Wybicki-z-rotunda_-(002).jpg
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności