Logo Miasta Śrem

Podpisanie umowy z firmą TOTEM

23 czerwca 2017 r. w Urzędzie Miejskim w Śremie została podpisana nowa umowa z firmą TOTEM Sp. z o.o. o  świadczenie usług w zakresie gminnych przewozów pasażerskich przez okres kolejnych 12 miesięcy.
W ramach nowej umowy firma będzie realizowała obsługę 14 linii komunikacyjnych, w tym 2 nowych połączeń tj. linii nr 13 i 14.

Wszystkie autobusy skierowane do realizacji zamówienia będą wyposażone w klimatyzację (oprócz 2 pojazdów rezerwowych).

W związku z podpisaniem kolejnego kontraktu zmianie ulegnie rozkład jazdy. Nowy zmieniony rozkład jazdy w wersji książeczkowej będzie dostępny bezpłatnie dla pasażerów od 29 czerwca 2017 r. we wszystkich autobusach oraz w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Śremie.  
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności