Logo Miasta Śrem

Podsumowanie kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014”

29 kwietnia 2015 r. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyło się podsumowanie kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014” w gminie Śrem.
29 kwietnia 2015 r. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyło się podsumowanie kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014” w gminie Śrem. 
Na uroczystość zaproszeni zostali laureaci konkursów indywidualnych oraz koordynatorzy kampanii w placówkach szkolnych.
 
Gości powitała Barbara Czaplicka Inspektor Pionu Edukacji i Usług Społecznych Urzędu Miejskiego w Śremie, która przedstawiła założenia kampanii. Bartosz Żeleźny Zastępca Burmistrza Śremu pogratulował laureatom konkursów oraz podziękował koordynatorom poszczególnych szkół za sumienne przygotowanie uczniów do udziału w akcji oraz za nadzorowanie przebiegu konkursów towarzyszących kampanii. 
 
Zaproszeni goście mieli możliwość obejrzeć prezentację dotyczącą prowadzonych działań w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014" w placówkach szkolnych gminy Śrem. 
 
Na koniec Zastępca Burmistrza wręczył dyplomy i nagrody laureatom konkursów oraz certyfikaty dla koordynatorów kampanii i placówek oświatowych.
Laureaci konkursów:
1. Gabriela Ronke ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Śremie, która jest lauretaką konkursu „Mój czas”,
2. Nikodem Czok ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Śremie, który jest laueratem konkursu „Mój czas”,
3. Agata Genderka z Gimnazjum nr 1, która jest laueratką konkursu „Nasz czas”,
4. Anita Talarczyk z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie, która jest laureatką konkursu „Mój czas”,
5. Wiktoria Filipiak z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Śremie, która jest laueratką konkursu „Nasz czas”,
6. Wiktor Cybulski ze Szkoły Podstawowej w Pyszącej, który jest laueratem konkursu „Mój czas”,
7.Jola Karczewska ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie, która jest laueratką konkursu „Mój czas”,
8. Patrycja Jezierska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Śremie, która jest laueratką konkursu „Mój czas”,
9. Michalina Chrobak z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowie, która jest laueratką konkursu „Hop na narty”,
10. Laura Baraniak z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, która jest laueratką konkursu „Hop na narty”,
11. Zuzanna Nowacka z Gimnazjum w Zbrudzewie, która jest laueratką konkursu „Zimowi medaliści”.
 
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności