Podsumowanie kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018

W dniu 22 lutego 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyło się podsumowanie kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018” prowadzonej na terenie gminy Śrem. Na uroczystość zaproszeni zostali laureaci konkursów indywidualnych wraz z rodzicami, koordynatorzy kampanii oraz dyrektorzy szkół.
Przybyłych gości powitała Barbara Jabłońska Naczelnik Pionu Edukacji i Usług Społecznych Urzędu Miejskiego w Śremie. Zaproszeni goście mieli możliwość obejrzenia prezentacji dotyczącej prowadzonych działań w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2018”.
Bartosz Żeleźny Zastępca Burmistrza Śremu pogratulował laureatom konkursów oraz podziękował koordynatorom poszczególnych szkół za sumienne przygotowanie uczniów do udziału w akcji oraz za nadzorowanie przebiegu konkursów towarzyszących kampanii, a także wręczył dyplomy i nagrody laureatom konkursów oraz certyfikaty dla koordynatorów kampanii. Placówki oświatowe, które wzięły udział w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł otrzymały także ufundowane przez Burmistrza Śremu pomoce dydaktyczne, które będą wykorzystane do działań profilaktycznych realizowanych w szkołach.
Bartosz Żeleźny Zastępca Burmistrza Śremu pogratulował laureatom konkursów oraz podziękował koordynatorom poszczególnych szkół za sumienne przygotowanie uczniów do udziału w akcji oraz za nadzorowanie przebiegu konkursów towarzyszących kampanii, a także wręczył dyplomy i nagrody laureatom konkursów oraz certyfikaty dla koordynatorów kampanii. Placówki oświatowe, które wzięły udział w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł otrzymały także ufundowane przez Burmistrza Śremu pomoce dydaktyczne, które będą wykorzystane do działań profilaktycznych realizowanych w szkołach.
Laureaci konkursów:
- Jagoda Dzikowska ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Śremie
- Ksawery Majsner ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Śremie
- Małgorzata Cerekwicka ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Śremie
- Alicja Rozmiarek ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Śremie
- Julia Małyszka ze Szkoły Podstawowej Nr 5 w Śremie
- Jessica Stachowiak ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Śremie
- Lena Ratajczak ze Szkoły Podstawowej w Zbrudzewie
- Zofia Dopierała ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie
- Julia Strugarek ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie
- Alicja Wojtkowiak ze Szkoły Podstawowej w Pyszącej
- Nadia Pawłowska ze Szkoły Podstawowej w Krzyżanowie
- Marta Morawiec ze Szkoły Podstawowej w Nochowie
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
