Logo Miasta Śrem

Podsumowanie kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł"

W dniu 29 lutego 2016 r. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyło się podsumowanie kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015” prowadzonej na terenie gminy Śrem. Na uroczystość zaproszeni zostali laureaci konkursów indywidualnych oraz koordynatorzy kampanii z placówek szkolnych.
Uczestnicy spotkania obejrzeli prezentację dotyczącą prowadzonych w ramach kampanii działań. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski pogratulował laureatom konkursów oraz podziękował koordynatorom za sumienne przygotowanie uczniów do udziału w akcji oraz nadzorowanie przebiegu konkursów towarzyszących kampanii, a także wręczył dyplomy i nagrody laureatom konkursów oraz certyfikaty dla koordynatorów kampanii.

logo-zachowaj.png
 
Laureaci konkursów:
  1. Jakub Banaszak z  Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Śremie, który jest laureatem konkursu ZAGRYWKA W PUNKT
  2. Bogdan Szymański z  Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum , który jest laureatem konkursu ZAGRYWKA W PUNKT
  3. Wiktor Konieczny ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Marii Konopnickiej, który jest laureatem konkursu ZDROWE ZAGRANIE
  4. Kacper Przebierała ze Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Marii Konopnickiej, który jest laureatem konkursu WARTO POMAGAĆ
  5. Karolina Stępa z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dąbrowie, która jest laureatką konkursu WARTO POMAGAĆ
  6. Maria Wróblewska ze Szkoły Podstawowej  Nr 1, która jest laureatką konkursu WARTO POMAGAĆ
  7. Zuzanna Zastrożna ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Reymonta w Krzyżanowie, która jest laureatką konkursu WARTO POMAGAĆ
 
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności