Logo Miasta Śrem

Podsumowanie przedświątecznej Zbiórki Żywności

Towarzystwo Pomocy Potrzebującym im. Św. Brata „Nadzieja” w Śremie podsumowało świąteczną akcję zbierania żywności.
Towarzystwo Pomocy Potrzebującym im. Św. Brata „Nadzieja” w Śremie podsumowało świąteczną akcję zbierania żywności. Świąteczna zbiórka żywności odbyła się w dniach od 7 do 16 grudnia 2012 roku. Podczas akcji na terenie gminy Śrem zbierano artykuły spożywcze w sklepach PSS „Społem”, marketach Intermarche i Biedronkach. Łącznie zebrano 1 412 kg żywności, która trafiła w formie paczek o zróżnicowanej wielkości ze względu na liczę osób w rodzinie do 179 rodzin potrzebujących w naszej gminie. Przy zbiórkach pomagali uczniowie śremskich szkół średnich. Towarzystwo Pomocy Potrzebującym im. Św. Brata „Nadzieja” w Śremie dziękuje wszystkim osobom, które włączyły się do zbiórki i przekazały produkty spożywcze na ten cel. Dzięki udzielonej pomocy wiele rodzin mogło spokojniej przeżyć Święta wiedząc, że nie pozostają sami w trudnym okresie swego życia.
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności