Logo Miasta Śrem

Podziękowania dla sołtysów

12 września br. w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyło się comiesięczne spotkanie sołtysów gminy Śrem.
Podczas spotkania Burmistrz Śremu Adam Lewandowski wręczył wszystkim sołtysom pamiątkowe tablice z podziękowaniem dla społeczności wiejskich za przygotowanie dekoracji i wieńca dożynkowego na Dożynki Powiatowo - Gminne, które odbyły się 31 sierpnia br. Podczas spotkania została również przedstawiona aktualna promocja adresowa Śremskiego Sportu umożliwiająca korzystanie z usług basenowych z 50 % rabatem.




 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności