Logo Miasta Śrem

Ponad 3000 karnetów w ramach Projektu Śremski Przyjaciel Seniora

W siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Śremie 30 stycznia br. odbyło się podsumowanie projektu Śremski Przyjaciel Seniora „Kawa i herbata za złotówkę”. 
Wspólnie z lokalnymi partnerami od 2010 roku zrealizowano działania, które były innowacyjną formą spędzania czasu wolnego przez osoby po 60 roku życia oraz umożliwiały tej grupie pełniejszy udziału w życiu społecznym naszego miasta.

W ciągu siedmiu lat wydano ponad 3.000 imiennych karnetów oraz podpisano porozumienia partnerskie z 23 lokalami działającymi na terenie Śremu. 
 
Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele restauracji oraz kawiarni, którzy z rąk Marii Świdurskiej, Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Śremie otrzymali podziękowania za współpracę. W spotkaniu uczestniczyła Barbara Jabłońska, Naczelnik Pionu Edukacji i Usług Społecznych, która przybliżyła restauratorom zasady przystąpienia do Śremskiej Karty Seniora, w ramach której można zaoferować towary i usługi z zastosowaniem obniżki cen dla osób korzystających z karty. 
 
W ramach Śremskiej Karty Seniora osoby starsze w naszej gminie nadal mogą korzystać ze spotkań przy kawie i herbacie w symbolicznej cenie, w lokalach, które zadeklarowały dalszą współpracę z gminą Śrem.
Podsumowanie-2-(1).jpg

Galeria zdjęć

Ponad 3000 karnetów w ramach Projektu Śremski Przyjaciel Seniora Ponad 3000 karnetów w ramach Projektu Śremski Przyjaciel Seniora Ponad 3000 karnetów w ramach Projektu Śremski Przyjaciel Seniora Ponad 3000 karnetów w ramach Projektu Śremski Przyjaciel Seniora Ponad 3000 karnetów w ramach Projektu Śremski Przyjaciel Seniora Ponad 3000 karnetów w ramach Projektu Śremski Przyjaciel Seniora Ponad 3000 karnetów w ramach Projektu Śremski Przyjaciel Seniora Ponad 3000 karnetów w ramach Projektu Śremski Przyjaciel Seniora

Pliki do pobrania:

Podsumowanie.pdf
Format: pdf, 2.83 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności