Logo Miasta Śrem

Porozumienie w sprawie prowadzenia międzygminnego schroniska dla bezdomnych zwierząt

13 lipca 2022 r.  w Urzędzie Miejskim w Śremie odbyło się spotkanie członków  porozumienia międzygminnego w sprawie powierzenia gminie Śrem zadania związanego z prowadzeniem schroniska dla bezdomnych zwierząt i ochroną przed bezdomnymi zwierzętami, polegającego na rozbudowie i eksploatacji międzygminnego schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gaju.
Spotkanie zostało zorganizowane w celu podpisania kolejnego aneksu do porozumienia – aneksu nr 11.  Aneks został przyjęty w związku z przystąpieniem do porozumienia nowego uczestnika – gminy Jaraczewo.
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności