Logo Miasta Śrem

Poseł w śremskim Ratuszu

W dniu 15 stycznia br. odbyło się spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z posłem na Sejm V kadencji Rzeczpospolitej Polskiej Pawłem Arndtem. Tematem...

   W dniu 15 stycznia br. odbyło się spotkanie Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego z posłem na Sejm V kadencji Rzeczpospolitej Polskiej Pawłem Arndtem.
Tematem spotkania była kwestia tworzenia nowych miejsc pracy na terenie gminy Śrem. Szczególnie zajęto się sprawą przejęcia gruntów od Agencji Nieruchomości Rolnych pod inwestycje o charakterze gospodarczym. Poseł zobowiązał się do podjęcia działań interwencyjnych w tym zakresie oraz zapewnił pomoc w wspieraniu rozwoju gminy Śrem.

obrazek

obrazek

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności