Powiatowy Festiwal Chórów Szkolnych - "Śpiewam bo lubię"
Dnia 4 grudnia br. o godz. 10.00 w Kinoteatrze „Słonko” odbędzie się Powiatowy Festiwal Chórów Szkolnych pn. „Śpiewam, bo lubię”.
Dnia 4 grudnia br. o godz. 10.00 w Kinoteatrze „Słonko” odbędzie się Powiatowy Festiwal Chórów Szkolnych pn. „Śpiewam, bo lubię”. Organizatorami festiwalu są Towarzystwo im. Ks. Piotra Wawrzyniaka oraz Gimnazjum Nr 2. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Śremu Adam Lewandowski.
Szczegółowe informacje dotyczące Festiwalu: "Śpiewam bo lubię"
Szczegółowe informacje dotyczące Festiwalu: "Śpiewam bo lubię"
