Logo Miasta Śrem

Powitanie Lata w Wyrzece

11.07.2015 roku w miejscowości Wyrzeka odbył się festyn na "Powitanie lata".
Mieszkańcy Wyrzeki, okolicznych miejscowości oraz sąsiedniej gminy uczestniczyli w imprezie promocyjno-integracyjnej.
Wśród atrakcji jakie zostały przygotowane były między innymi: dmuchane zamki, basen z kulkami, malowanie twarzy, wata cukrowa. W godzinach wieczornych czas na imprezie umilał swoją grą zespół muzyczny. 

Imprezę rozpoczynał rajd rowerowy, który promował "Powitanie lata" w sąsiedniej gminie Krzywiń. Uczestnicy rajdu odwiedzili Zbęchy oraz Mościszki.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności