Logo Miasta Śrem

Powitanie Lata za nami

W sobotę 27 czerwca br. na Plaży Miejskiej w Śremie nastąpiło oficjalne otwarcie sezonu letniego pod hasłem „Powitanie Lata 2015 - bezpiecznie-ekologicznie-artystycznie”.
W sobotę 27 czerwca br. na Plaży Miejskiej w Śremie nastąpiło oficjalne otwarcie sezonu letniego pod hasłem „Powitanie Lata 2015 - bezpiecznie-ekologicznie-artystycznie”. Organizatorami imprezy była Gmina Śrem oraz Śremski Ośrodek Kultury. 
 
Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji: konkursy, warsztaty ekologiczne, animacje dla dzieci, koncerty zespołów Drum Work i Camping Hill, pokazy FlyBoard, występ teatru „Łata” z Poznania i wiele innych. 
 
O 20:30 na scenie zagościł rezydent klubu Iguana DJ Olimp, który rozpoczął beach party. Podczas tanecznej zabawy odbył się pokaz laserowy oraz gościnny występ niemieckiego dj-a Marc Van Linden’a. powitanie lata zakończył pokaz pirotechniczny.
 






 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności