Logo Miasta Śrem

Prace remontowe w Szkole Podstawowej nr 4

Podczas ferii zimowych w Szkole Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Śremie przeprowadzono prace malarskie, które wykonali rodzice uczniów uczęszczających tej szkoły. Prace miały na celu odnowę sal lekcyjnych, w tym salki do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.


Po termomodernizacji budynku szkoły, przeprowadzonej przez gminę Śrem latem 2009r.  i dzięki zaangażowaniu rodziców, uczniowie mogą teraz miło spędzać czas w szkole w odnowionym budynku, prezentującym swoje nowe oblicze nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz szkoły.





powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności