Logo Miasta Śrem

Pracownia ceramiki w Śremskim Ośrodku Kultury

Urząd Miejski w Śremie wspólnie ze Śremskim Ośrodkiem Kultury przygotowują wniosek o dofinansowanie projektu pn. „Remont pomieszczenia piwnicznego Śremskiego Ośrodka Kultury celem przystosowania go do prowadzenia zajęć z ceramiki” w ramach Programu „Kulisy Kultury” Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Projekt zakłada remont pomieszczenia piwnicznego wraz z prowadzącym do niego korytarzem, aby dostosować przestrzeń do prowadzenia zajęć ceramicznych. Zakres prac obejmuje m.in. wyrównanie posadzki i położenie płytek ceramicznych, wymianę stolarki okiennej i parapetów, malowanie ścian oraz wymianę drzwi wejściowych do pracowni. Przewidziano także naprawę i renowację głównych drzwi wejściowych do pomieszczeń piwnicznych oraz malowanie korytarza prowadzącego do pracowni.

Pracownia zostanie wyposażona w nowe narzędzia i stoły warsztatowe oraz w bieżącą wodę. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany instruktor ceramiki, umożliwiając mieszkańcom Śremu rozwój umiejętności artystycznych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności