Logo Miasta Śrem

Przypomnienie o ustawowym obowiązku dokonania wpłaty III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

Przypomnienie o ustawowym obowiązku dokonania wpłaty
III raty opłaty za korzystanie
z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych
 
Urząd Miejski w Śremie przypomina przedsiębiorcom posiadającym zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych w placówkach handlowych i gastronomicznych o ustawowym obowiązku dokonania wpłaty III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.
Należność w powyższej sprawie należy przekazać na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Śremie:
 
57 9084 0003 2102 0013 0521 0013
 
w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2015 r.,  podając w tytule:  III rata 2015r., adres punktu sprzedaży, typ zezwolenia.


Ponadto informujemy, że wszyscy przedsiębiorcy mają obowiązek przedłożyć w hurtowni przy zakupie alkoholu odpowiedni dokument (kopię przelewu, dowód wpłaty gotówką) potwierdzający dokonanie przedmiotowej opłaty.

Brak wpłaty opłaty w wymaganym terminie spowoduje utratę ważności zezwolenia, a ponowne ubieganie się o zezwolenie będzie  możliwe dopiero po upływie sześciu miesięcy od dnia wydania decyzji o wygaśnięciu   poprzedniego zezwolenia.

Osobą do kontaktu w powyższej sprawie jest Pani Marzena Tonińska Inspektor Zespołu Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Śremie, Plac 20 Października 1, pok. nr 2, tel. 61 28 47 147.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności