Logo Miasta Śrem

Puchar Świata i 4 medale dla Rapidu

Świetny występ odnotowali zawodnicy Rapidu w pierwszym turnieju drugiego półrocza podczas Pucharu Świata w Warszawie. Na starcie stawiło się prawie 50 drużyn z kontynentu. Rapid  wystawił 3 kadetów: Alicję Skrzypczak, Maksymiliana Marciniaka, Jana Walkiewicza, Mikołaja Suszczewicza i 2 juniorów Patryka Pieczyńskiego i Jagodę Wojtkowską.

Medale wywalczyli:

Złoto Alicja Skrzypczak

Srebro Jan Walkiewicz

Brąz Mikołaj Suszczewicz i Jagoda Wojtkowska

Uzyskanie medalu w Pucharze Świata to naprawdę doskonały wynik. Śremscy kadeci w trzema medalami złotym, srebrnym i brązowym w turnieju zajęli wysokie 3 miejsce. Osiągnięte wyniki są świadectwem bardzo dobrze przepracowanego okresu wakacji, podczas obozu klubowego i obozu w Grecji, przyniósł zamierzone efekty. Rapid planuje kolejne starty w Pucharze Świata w Chorwacji lub Francji.

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

rapid

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności