Puchar Świata i 4 medale dla Rapidu
Świetny występ odnotowali zawodnicy Rapidu w pierwszym turnieju drugiego półrocza podczas Pucharu Świata w Warszawie. Na starcie stawiło się prawie 50 drużyn z kontynentu. Rapid wystawił 3 kadetów: Alicję Skrzypczak, Maksymiliana Marciniaka, Jana Walkiewicza, Mikołaja Suszczewicza i 2 juniorów Patryka Pieczyńskiego i Jagodę Wojtkowską.
Medale wywalczyli:
Złoto Alicja Skrzypczak
Srebro Jan Walkiewicz
Brąz Mikołaj Suszczewicz i Jagoda Wojtkowska
Uzyskanie medalu w Pucharze Świata to naprawdę doskonały wynik. Śremscy kadeci w trzema medalami złotym, srebrnym i brązowym w turnieju zajęli wysokie 3 miejsce. Osiągnięte wyniki są świadectwem bardzo dobrze przepracowanego okresu wakacji, podczas obozu klubowego i obozu w Grecji, przyniósł zamierzone efekty. Rapid planuje kolejne starty w Pucharze Świata w Chorwacji lub Francji.
Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

