Rok akademicki rozpoczęty
W dniu 1 października br. w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2007/2008. Wśród zaproszonych gości znalazł się...
W dniu 1 października br. w Auli
Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyła się
uroczysta inauguracja roku akademickiego 2007/2008. Wśród
zaproszonych gości znalazł się również Burmistrz Śremu Adam
Lewandowski.
Po przemówieniu rektora uczelni prof. dr hab. Stanisława
Lorenca i wykładzie inauguracyjnym prof. dr hab. Tomasza
Jasińskiego pt. "Początki państwa polskiego w nowym świetle"
wręczone nagrody i medale.
Medalem UAM dla wyróżniających się absolwentów uhonorowana
została również Śremianka Wiktoria Hoffmann - absolwentka
historii.
Naszej krajance serdecznie gratulujemy, a wszystkim
studentom życzymy zapału do nauki przez cały najbliższy
rok.
