Logo Miasta Śrem

"Rowerem najlepiej" - zajęcia dla klas 6-8

W ramach projektu „Rozbudowa systemu tras rowerowych w ramach rozwoju transportu niskoemisyjnego w Gminie Śrem. Budowa ścieżki pieszo – rowerowej Śrem – Psarskie” uczniowie klas 6-8 gminnych szkół podstawowych w Śremie biorą udział w zajęciach warsztatowych.
Celem zajęć jest:
  • zachęcenie do jazdy rowerem
  • przedstawienie korzyści: ekologicznych, zdrowotnych
  • omówienie zasad bezpiecznej jazdy
  • przypomnienie przepisów ruchu drogowego
  • przedstawienie tras rowerowych
Zajęcia na zlecenie gminy Śrem realizuje Śremski Sport Sp. z o.o.
ROWEREM-NAJLEPIEJ.png

Galeria zdjęć

"Rowerem najlepiej" - zajęcia dla klas 6-8 "Rowerem najlepiej" - zajęcia dla klas 6-8 "Rowerem najlepiej" - zajęcia dla klas 6-8 "Rowerem najlepiej" - zajęcia dla klas 6-8 "Rowerem najlepiej" - zajęcia dla klas 6-8 "Rowerem najlepiej" - zajęcia dla klas 6-8 "Rowerem najlepiej" - zajęcia dla klas 6-8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności