Logo Miasta Śrem

Rozmowy o sporcie z Senatorem RP Wojciechem Ziemniakiem

W środę 28 sierpnia Burmistrz Śremu Grzegorz Wiśniewski spotkał się z Senatorem RP Wojciechem Ziemniakiem. Tematem spotkania były kwestie związane ze sportem oraz wsparciem lokalnych projektów rozwojowych. Spotkanie w Ratuszu w Śremie miało na celu zacieśnienie współpracy w obszarze rozwoju infrastruktury sportowej i edukacyjnej w Śremie.

Pan Senator Wojciech Ziemniak, znany z zaangażowania w sprawy sportu, rekreacji i edukacji  zadeklarował wsparcie dla inicjatyw związanych z rozwojem sportu w Śremie. Pan Senator wskazał możliwości pozyskania dodatkowych funduszy z budżetu państwa oraz funduszy europejskich, które mogłyby wesprzeć realizację projektów rekreacyjno-sportowych.

Zjdęcie Brzedstawia Burmistrza Śremu oraz sentatora RP Wojciecha Ziemniaka

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności