Logo Miasta Śrem

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2009

Serdecznie zapraszamy w sobotę 25 kwietnia br. o godz. 11:00 na stadion przy ul. Zamenhofa, gdzie odbędzie się rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2009. Imprezę poprzedzi o godz. 10:00 msza św. w Kościele pw. Św. Ducha po której odbędzie się parada motocyklowa ulicami Śremu.
Serdecznie zapraszamy w sobotę 25 kwietnia br. o godz. 11:00 na stadion przy ul. Zamenhofa, gdzie odbędzie się rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2009. Imprezę poprzedzi o godz. 10:00 msza św. w Kościele pw. Św. Ducha po której odbędzie się parada motocyklowa ulicami Śremu.


 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności