Logo Miasta Śrem

Rusza Liga Strzelecka KBS

Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Śremie zaprasza szkoły ponadpodstawowe, zakłady pracy oraz wszystkich sympatyków, strzelectwa do udziału turnieju strzeleckim LIGA STRZELECKA 2013/2014.
Drużyny 3 osobowe będą realizować w strzelaniu z pistoletu i karabinu w konkurencji indywidulanej i zespołowej. Szczegóły na plakacie.


 
www.kbs-srem.pl  

do pobrania:

Pliki do pobrania:

liga.pdf
Format: pdf, 150.37 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności