Logo Miasta Śrem

Ruszają studia w Śremie !

W poniedziałek 18 czerwca br. w aulii Collegium Heliodora Święcickiego przy ul. Grunwaldzkiej odbyła się konferencja prasowa na której spotkali się pan dr inż. Karol Sroka Prorektor...

W poniedziałek 18 czerwca br. w aulii Collegium Heliodora Święcickiego przy ul. Grunwaldzkiej odbyła się konferencja prasowa na której spotkali się pan dr inż. Karol Sroka Prorektor Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno - Ekonomicznej w Jarocinie, Grzegorz Moś Dyrektor Administracyjny uczelni oraz pan Adam Lewandowski Burmistrz Śremu. Podczas spotkania władze uczelni oficjalnie zapowiedziały uruchomienie rekrutacji na I rok studiów w Śremie. Wydział Administracyjny będzie się mieścił w Collegium Heliodora Święcickiego przy ul. Grunwaldzkiej. Już teraz działa tam punkt informacyjny WWSHE. Do czasu uruchomienia wydziału w Śremie, szkoła będzie dowozić studentów autokarami do Jarocina na koszt uczelni, natomiast już w październiku 2008 studenci będą uczęszczali na zajęcia w Śremie.
Studia licencjackie prowadzone będą w zakresie trzech specjalności: administracja publiczna, administracja gospodarcza oraz niezwykle dziś popularna - administracja bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Studiować będzie można zarówno w systemie stacjonarnym - dziennym, jak i niestacjonarnym - zaocznym. Są to studia trzyletnie, kończące się uzyskaniem dyplomu licencjata administracji. Koszt nauki będzie się kształtował na poziomie ok. 1400 złotych. za semestr.

 

obrazek


Wielkopolska Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna
link do strony

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności