Logo Miasta Śrem

​Ruszyła akcja "Kilometry Dobra"

LOGO-KOLOR-A-KILOMETRYDOBRA_poziome.png
 
"Kilometry Dobra" to kampania społeczna, łącząca organizacje z całego kraju i wspomagająca je w zbieraniu funduszy na określone przez nie cele. Przez trzy miesiące, od 1 marca do 4 czerwca poprzez stronę internetową, wolontariuszy lub bezpośrednio na konto wybranej organizacji można wpłacać dowolną kwotę, która zostanie ułożona w jednozłotowy ciąg Kilometrów Dobra.

Inicjatorem i organizatorem kampanii jest Polskie Stowarzyszenie Fundrisingu.

Dodatkową motywacją, aby przyłączyć się do kampanii, jest zapowiadana przez organizatorów próba pobicia rekordu Guinnessa. Aktualny rekord należy do organizacji z Austrii, która ułożyła węża długości 75 km, ale w jedno eurocentówkach. Żeby pobić rekord, muszą zebrać 3,3 mln zł, co da 76 km dobra.
 
Wszystkie organizacje można znaleźć na stronie internetowej akcji i za jej pomocą można również wesprzeć finansowo wybranego uczestnika kampanii i bliski sobie cel.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności