Logo Miasta Śrem

Ruszyła kolejna edycja akcji "Rowerem bezpiecznie "

Dnia 16 kwietnia 2014 w Klubie Relax odbyła się kolejna edycja akcji "Rowerem bezpiecznie"

Dnia 16 kwietnia 2014 w Klubie Relax odbyła się kolejna edycja akcji "Rowerem bezpiecznie". Uczniowie klas trzecich szkół podstawowych brali udział w zajęciach, w których zaproszeni goście zapoznali uczniów z różnymi sprawami dotyczącymi korzystania z roweru. Przedstawiciele policji przedstawili przepisy ruchu drogowego dotyczące rowerzystów. Przygotowanie roweru do sezonu omówił przedstawiciel firmy Green Bike Poland Marcin Obrzeżgiewicz. Problematykę dotyczącą udzielania pierwszej pomocy zaprezentowała Ilona Pawlak ze Śremskiej Grupy Nieustannych Optymistów "Krówka Mała". Trasy i szlaki turystyczne regionu śremskiego zaprezentowała Monika Bulińska z Unii Gospodarczej Regionu Śremskiego.
Na koniec zajęć odbył się pokaz trialu rowerowego. Mistrz Polski w skokach wzwyż na rowerze Marcin Bugajewski pokazał swoje umiejętności w tej dyscyplinie. 
 
Organizatorami imprezy byli :
- Rada Programu Bezpieczne Miasto w Śremie
- Klub Relax Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie
- Komenda Powiatowa Policji w Sremie
- Straż Miejska w Śremie
- Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego
- Firma Green Bike Poland
- Śremska Grupa Nieustannych Optymistów "Krówka Mała"





powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności