Logo Miasta Śrem

Samospis przez Internet - ostani dzień !

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011. Samospis przez Internet tylko do 16 czerwca br.





Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2011

Samospis przez Internet tylko
do 16 czerwca br.

Spisz się już dziś !


Samospisu przez Internet można dokonać pod adresem


 
Logowanie do aplikacji samospisu internetowego odbywa się poprzez podanie numeru PESEL oraz hasła. W celu uzyskania hasła należy wypełnić formularz identyfikacyjny.
Aplikacja jest dostępna przez 14 dni od pierwszego zalogowania, ale nie dłużej niż do dnia 16 czerwca 2011 r. W tym czasie można logować się wielokrotnie, a stan danych jest za każdym razem zapamiętywany. Jeśli w ciągu 14 dni samospis nie zostanie zakończony, skontaktuje się teleankieter statystyczny lub rachmistrz spisowy w celu uzupełnienia danych.

 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności