Logo Miasta Śrem

Senioriada w Żurawcu

W dniu 29 czerwca br. Żurawiec był miejscem spotkania seniorów ze Śremu, Mechlina i Poznania.
 
Tego dnia emeryci i renciści wzięli udział w II Senioriadzie, którą zorganizowało Towarzystwo Pomocy Potrzebującym im. św. Brata Alberta "Nadzieja" oraz Klub Relax.
Uczestnicy wzięli udział w różnorodnych konkurencjach sportowych i wysłuchali koncertów, a dzień upłynął pod znakiem uśmiechu i dobrej pogody.


 



powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności