Logo Miasta Śrem

Seniorzy na senioriadzie

27 września br. seniorzy brali udział w VII Śremskiej Senioriadzie „Igrzyskach sportowo-kulturalnych 50+”. Imprezie zorganizowanej przez Towarzystwo Pomocy Potrzebującym im. Św. Brata Alberta „Nadzieja” patronował m.in. Burmistrz Śremu Adam Lewandowski.
W olimpiadzie w Gajówce w Zbrudzewie uczestniczyło 220 osób. W zmaganiach sportowych brało udział dziewięć drużyn reprezentujących różne kluby seniora. Uczestnicy startowali w ośmiu konkurencjach, m.in: rzuty do tarczy, podbijanie piłeczki, strzelanie z wiatrówki, kręgle.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu: Realizacja przedsięwzięć na rzecz integracji Międzypokoleniowej pt. "Aktywność nie ma wieku." 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności