Logo Miasta Śrem

Seniorzy z wizytą w ratuszu

​9 listopada br. seniorzy z Koła Emerytów i Rencistów Towarzystwa Potrzebujących im. Brata Alberta odwiedzili Urząd Miejski w Śremie.
IMG_7196-(1).JPG
Spotkanie rozpoczęło się uczczeniem na rynku 99 rocznicy wyzwolenia Polski. Emeryci symbolicznie wypuścili w niebo białe i czerwone balony.
Pod przewodnictwem burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego seniorzy zwiedzili urzędowe biura i wręczali pracownikom biało-czerwone rozetki. W sali sesyjnej burmistrz Śremu opowiedział o działaniach podejmowanych przez gminę. Spotkanie było też okazją do zadania pytań włodarzowi pytań m.in. o budowę dróg, komunikację miejską czy kartę seniora. 

Galeria zdjęć

Seniorzy z wizytą w ratuszu Seniorzy z wizytą w ratuszu Seniorzy z wizytą w ratuszu Seniorzy z wizytą w ratuszu Seniorzy z wizytą w ratuszu Seniorzy z wizytą w ratuszu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności