Logo Miasta Śrem

Sentymenty Harcerskie

W dniu 10 grudnia br. o godzinie 15.00 w siedzibie Muzeum Śremskiego w ramach NIEDZIEL W MUZEUM odbyło się spotkanie z cyklu SENTYMENTY, którego tematem było harcerstwo. Otwarcia...

W dniu 10 grudnia br. o godzinie 15.00 w siedzibie Muzeum Śremskiego w ramach NIEDZIEL W MUZEUM odbyło się spotkanie z cyklu SENTYMENTY, którego tematem było harcerstwo. Otwarcia spotkania dokonał Burmistrz Śremu Adam Lewandowski. W części pierwszej wystąpiły hm. Elżbieta Malicka, hm. Teresa Tomaszewska - Tykwa oraz hm. Krystyna Gulczewska. W drugiej części odbyła się projekcja filmu, którego tematem była historia Harcerstwa w Śremie, a następnie poczęstunek dla zgromadzonych uczestników. W ostatniej części spotkania, głos zabrali zaproszeni goście, dawni harcerze, m.in. Pani Halina Służewska, Pan Franciszek Konieczny oraz Pan Henryk Jankowiak. Zespół muzyczny harcerzy  uatrakcyjnił spotkanie śpiewając utwory o tematyce harcerskiej
i patriotycznej.

>>Zapraszamy do galerii zdjęć<<

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności